TRADIČNÁ RUSKÁ MEDICÍNA

Rusko je krajinou s jednou z najväčších tradícií bylinnej liečby, ktorá sa radí medzi najprepracovanejšie na svete. Vďaka svojej rozsiahlej prírode, rozmanitosti klímy, geografie a flóry ju vytvorili obyvatelia Ruska spolu s využitím bylinkárskych tradícií okolitých kultúr (tradičná čínska, tibetská, ajurvédska …). Aj keď sa tradičná ruská medicína používala už dlhé stáročia, lekárske výskumy účinkov bylín sa začali až v 1. polovici 20 . storočia a stále pokračujú. Mnohé bylinky, bylinné receptúry a ich účinky, boli schválené vládnymi orgánmi za prísnych podmienok rovnako ako farmaceutické liečivá.

Rusko

Tradičná ruská medicína sa v dnešnom Rusku používa ako doplnková liečba a ako alternatíva k farmaceutickým liekom, keďže bylinky nemajú takmer žiadne vedľajšie účinky a telo ich dokáže ľahko a prirodzene spracovať. Cieľom predaja týchto ruských produktov v našich predajniach je najmä:

  • prevencia – udržovanie zdravia,

  • aktivácia vnútorných samoliečebných schopnosti organizmu,

  • uvoľnenie alebo posilnenie organizmu,

  • ochrana zdravia – najmä v obdobiach, kedy je ľudské telo vystavené vyššiemu riziku ochorenia,

  • doplnenie výživy orgánov a jednotlivých sústav,

  • bylinky a bylinné receptúry obsahujú minerálne látky, stopové prvky a vitamíny v dobre vstrebateľnej forme.

Matriošky

Máte zdravotné problémy a už sa Vám nechce čakať u lekára a vyhadzovať peniaze za drahé lieky? Radi Vám pomôžeme bez čakania a lekárskych predpisov.
Neváhajte a navštívte nás v našich predajniach v Žiline a v Čadci, alebo nás kontaktujte.